KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7652001
nr 765 2001
Akvarell
signerad, Bergslandskap med hus & vattendrag, motivets mått: 72 x 52
Kondition: ej glas
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:50:50
18/6 16:41:19
450 kr
18/6 17:01:16